مجله خبری کت داگ نیوز

کت داگز
مصرف ویتامین B کمپلکس برای پرندگان
# مصرف ویتامین Bکمپلکس برای پرندگان

مصرف ویتامین B کمپلکس برای پرندگان

<p>تمامی دامپزشکان و متخصصین استفاده از مولتی ویتامین ها و بخصوص ویتامینهای گروه ب (B complex) را برای پرندگان زینتی مانند قناری، طوطی، کبوتر،مرغ عشق،فنچ، مرغ مینا و سایر پرندگان را توصیه میکنند.<br></p>

8 دقیقه مطالعه دوشنبه 8 خرداد 1402
غذای سگ خانگی
# غذای سگ خانگی

غذای سگ خانگی

تمام موجودات زنده برای ادامه حیات احتیاج به غذای مناسب و سالم دارند غذای سالم و مناسب باعث شادابی و سرحالی و سلامت حیوان خواهد شد ، شما میتوانید با دیدن یک سگ وضعیت سالم و یا ناسالم بودن غذای او را تشخیص دهید ،&nbsp; این امر با دیدن وضعیت پوشش و درخشندگی پوست و موی حیوان قابل تشخیص است ، در ابتدا از تمیز بودن غذا مطمئن شوید زیرا غذاهای آلوده منشا بسیاری از بیماری های خطرناک است و میتواند سلامتی حیوان شما را تهدید نماید.

7 دقیقه مطالعه شنبه 19 آذر 1401
معرفی سگ نژاد ساسکس اسپانیل
# معرفی سگ نژاد ساسکس اسپانیل

معرفی سگ نژاد ساسکس اسپانیل

سگی با بدن کشیده و قدی کوتاه و شخصیت آرام و رنگ زیبای جگری طلایی که برای  کمک به شکار پرورش یافته است. ساسکس اسپانیل ، زمانی که وقت شکار می شود و بوی پرندگان را حس می کند ،چابک شده و با شوق فراوان کار خودش را شروع می کند. آموزش مناسب از آن یک سگ شاد و عالی می سازد.

12 دقیقه مطالعه چهار شنبه 16 آذر 1401
معرفی سگ نژاد افغان هاند
# معرفی سگ نژاد افغان هاند

معرفی سگ نژاد افغان هاند

این سگ اشرافی با بدنی بلند و صورتی بلند و کشیده که در گذشته در شکار مورد استفاده قرار می گرفته است . گردن بلندو قوی، پوزه سیاه و چشمهای بادامی با نگاه معنی دار آن را از سایر سگها متمایز می کند. این نژاد پاهای بلند وصاف و در انتها بزرگ و پوشیده از مو دارد موهای سگ افغان هاند بلند و ابریشمی که بیشتر به رنگ شنی می باشد و لی رنگهای مختلفی در این نژاد وجود دارد. دم آنها به همراه یک فر در انتها ، اما بصورت حلقه در پشت بدن حیوان قرار نمی گیرد.

10 دقیقه مطالعه دوشنبه 14 آذر 1401
معرفی نژاد گربه اوسیکت
# معرفی گربه نژاد اوسیکت

معرفی نژاد گربه اوسیکت

گربه اوسیکت بسیار به بازی کردن علاقه  دارد مخصوصا بازی تعقیب و گریز یکی از بازی های جذاب برای اوست و همیشه دوست دارد افراد را در  خانه تعقیب کند اواجتماعی است و به مهمان ها حمله نمیکند و باآنها مهربان است، فعالیت مورد علاقه این گربه برگرداندن اسباب ابزی های پرت شده است.

8 دقیقه مطالعه یکشنبه 13 آذر 1401
نظافت دندان سگ
# مراقبت از دندان سگ

نظافت دندان سگ

برای جلوگیری از ابتلای سگ به بیماری‌های دهان و دندان باید برنامه‌ای منظم جهت مراقبت از آن داشت. از دهان سگ نباید بوی ناخوشایند استشمام شود و دارای ظاهری غیر طبیعی باشد. بی‌توجه‌ای به نظافت دندان‌های سگ می‌تواند باعث ایجاد عفونت‌های دهان، لثه، جرم و پلاک گرفتن دندان‌ها و انواع بیماری‌های دهان و دندان گردد.

6 دقیقه مطالعه چهار شنبه 9 آذر 1401
معرفی نژاد گربه اسفیکنس
# معرفی نژاد اسفیکنس

معرفی نژاد گربه اسفیکنس

گربه اسفینکس طاس و بدون مو است و پوست پراز چین و چروکی دارد که حتی بعضی اوقات به خاطر این ظاهرش میگویند این نژاد زشت است اما این موضوع فقط برای کسانی صدق می کند که درک کمی از زیبایی دارند ودر عوض این نژاد آنقدر عاطفی است که باعث جذب مردم می شود

10 دقیقه مطالعه چهار شنبه 9 آذر 1401
چطور به خرگوشم آموزش جای دستشویی را بدم؟
# آموزش دستشویی به خرگوش

چطور به خرگوشم آموزش جای دستشویی را بدم؟

خرگوش حیوان باهوشی است و میتوان با کمی توجه و آموزش به او دستشویی کردن را یاد داد. برای این کار کافی است شما یک سری وسایل برای او تهیه کنید و مقاله را کامل مطالعه کرده و مانند دستور عمل کنید تا خرگوش باهوش شما آموزش صحیح را ببیند.

8 دقیقه مطالعه سه شنبه 8 آذر 1401
دوست داری سن سگت رو از روی دندان هاش بفهمی؟
# سن سگ

دوست داری سن سگت رو از روی دندان هاش بفهمی؟

یکی از راه های تعیین سن سگ استفاده از زمان رویش دندانهای شیری و دائمی و تغییرات ایجاد شده در آنها می باشد. معمولا بیشتر، دندانهای پیشین و تغییرات آنها ملاک تعیین سن بخصوص درسنین بالا برای سگها می باشد.با مجله کت داگ آنلاین همراه باشید تا طریقه فهمیدن سن سگ از روی دندان ها را متوجه بشید.

10 دقیقه مطالعه سه شنبه 8 آذر 1401
سگ پیت بول ؛ یه سگ نگهبان بی‌رقیب!
# سگ

سگ پیت بول ؛ یه سگ نگهبان بی‌رقیب!

سگ پیت بول رو معمولاً به خاطر ظاهر پرجذبه یا ترسناکش می‌شناسیم و همه‌مون خیلی چیزها راجع‌به قدرت پیتبول شنیدیم. اما کدوم این چیزها درست بوده و کدومشون غلط؟ اصلاً این نژاد چجور سگیه؟ واقعاً از تمام سگ‌های دیگه قوی‌تره؟ به عنوان یه سگ خونگی نگهداری‌اش سخته؟ اگه شما هم عاشق سگ پیت بول هستین و دوست دارین بیشتر باهاش آشنا بشین، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب با پت پرس همراه باشین. خیالت راحت ما این راهو بلدیم و قراره تو این مقاله هر چیزی که لازمه در مورد نژاد سگ پیتبول تریر بدونین از مشخصات، اصالت، انواع، تربیت، تغذیه و سلامتش بدونین براتون آوردیم.

10 دقیقه مطالعه شنبه 5 آذر 1401