چرا نگهداری از یک سگ ، طول عمر شما را افزایش میدهد؟

با درود و سلام خدمت شما عزیزان و همراه کت داگ آنلاین و سلام ویژه به صاحبان سگهای مهربان و دوست داشتنی ، لطفا با ما همراه باشید و این مطلب علمی و بسیار تاثیر گذار را دنبال کنید و با یکی از پاداشهایی که خدای مهربان در قبال لطف و احساس خوب تان به شما هدیه میکند را بخوانید.

تحقیقات زیادی در جوامع مختلف و در بین طیف وسیعی از مردم با سن و جنسیت متفاوت نشان میدهد که کسانی در طول زندگی خود با یک سگ خانگی زندگی میکنند سالم تر هستند و طول عمر بیشتری نسبت به بقیه افراد دارند .

در تحقیقات گسترده مشخص شد صاحبان این حیوانات زیبا و باوفا حدود بیست درصد بیشتر از سایر افراد عمر میکنند.

نگهداری از سگها باعث بهبود سبک زندگی   به بیش از ۳۰ درصد در بین افرادی که تنها زندگی میکنند در مقایسه با سایر افراد میشود و باعث کاهش حدود ۸ درصدی  بیماریهای قلبی-عروقی (ایست قلبی و سکته قلبی )در بین صاحبان سگ خانگی با سایر افراد میگردد.

طول عمر طولانی تر افرادی که یک سگ را به عنوان دوست خود انتخاب کرده اند شاید مربوط به فعالیت فیزیکی بالاتر این افراد است به هر حال سگ آنها باید پیاده روی کند باید بازی کند و کلا باعث افزایش فعالیت صاحب خود میشوند.

سگ شما باعث کاهش فشار خون شما میشود و این یعنی در طولانی  زمان به معنی طول عمر بیشتر شماست.

نگهداری از یک سگ در خانه شما باعث میشود که سبک زندگی افراد تغییر کند و سالم تر و بهتر زندگی کنند و از اینرو به افراد تنها و یا کسانی که نمیتوانند این سبک زندگی سالم را حفظ کنند توصیه میشود که از یک سگ بعنوان یک حیوان خانگی نگهداری کنند.

و دلیل دیگر این است که استرس آنها در زمانی که وقت خود را با یک سگ مهربان میگذرد بسیار کمتر میشود. چون از دوست پشمالوی خود فقط عشق دریافت میکنند.

شما هم از تجربه های قشنگتون با بودن با دوست پشمالو برای ما بگید.

اشتراک گذاری مطالب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =