مجله خبری کت داگ نیوز

کت داگز
به نظر شما گربه ها به حمام  نیاز دارند؟

به نظر شما گربه ها به حمام نیاز دارند؟

شاید شما هم از خود پرسیده باشید که آیا گربه من به حمام احتیاج دارد و هر چند وقت گربه خود را حمام کنم؟

یا اینکه چطور موی گربه خود را کوتاه و اصلاح کنم ؟ و بطور کلی این اقدامات بهداشتی را چگونه انجام دهم ؟ و اینها چه فایده ای برای گربه من دارد؟

این مقاله را با دقت مطالعه نمایید تا گربه ها و نیازهایشان را بهتر بشناسید.

7 دقیقه مطالعه یکشنبه 3 تیر 1403
چرا نگهداری از یک سگ ، طول عمر شما را افزایش می دهد؟

چرا نگهداری از یک سگ ، طول عمر شما را افزایش می دهد؟

تحقیقات زیادی در جوامع مختلف و در بین طیف وسیعی از مردم با سن و جنسیت متفاوت نشان می دهد که کسانی در طول زندگی خود با یک سگ خانگی زندگی می کنند سالم تر هستند و طول عمر بیشتری نسبت به بقیه افراد دارند .

6 دقیقه مطالعه سه شنبه 22 خرداد 1403
چه برس و شانه ای برای گربه من مناسب است؟

چه برس و شانه ای برای گربه من مناسب است؟

همانطور که میدانید گربه ها از نظر پوشش بدن به مو کوتاه و مو بلند طبقه بندی می شوند البته بعضی از آنها موهایی با اندازه متوسط دارند.

شما دوست عزیز باید برای رسیدگی و شانه زدن گربه خانگی خود برنامه منظم داشته باشید و برای پیرایش گربه خود باید وقت بگذاری . 

شما باید بر اساس نژاد گربه خود برس و شانه مخصوص گربه خود را انتخاب و تهیه کنید.

8 دقیقه مطالعه یکشنبه 30 اردیبهشت 1403
 انگل تراپی جوندگان چیست؟

انگل تراپی جوندگان چیست؟

شاید از خودتان سوال پرسیده باشید آیا خرگوش من دچار انگل شده است ؟ یا چطور خوکچه هندی یا همستر خودم را انگل تراپی کنم؟

و شاید از فروشنده خرگوش یا سایر جوندگان بشنوید که حیوانات ما به طور کامل انگل تراپی شده اند و آیا این سخنان می تواند خیال شما را راحت کند که یک حیوان سالم داشته باشید و سایر افراد خانواده را هم از خطرات احتمالی مراقبت کنید.

7 دقیقه مطالعه سه شنبه 25 اردیبهشت 1403
اسامی زیبا برای گربه نر

اسامی زیبا برای گربه نر

انتخاب کردن اسم اولین و زیباترین گام برای ایجاد دوستی بین شما و گربه تان است، گربه شما اسم خود را خواهد شناخت و به آن عکس العمل نشان می دهد پس سعی کنید فقط یکدفعه این کار را انجام دهید و بهترین و زیباترین اسم را انتخاب نمایید مجموعه کت داگ آنلاین سعی کرده است یک سری از اسامی گربه های زیبا را در اینجا گردآوری کند تا به شما در این زمینه مهم کمک نماید:

4 دقیقه مطالعه یکشنبه 9 اردیبهشت 1403
 سرلاک پرنده چیست؟

سرلاک پرنده چیست؟

همانطور که میدانید جوجه پرندگان مانند جوجه قناری ، جوجه طوطی ، جوجه مینا در ابتدای تولد بسیار ضعیف هستند و آنها به غذایی بسیار مقوی برای رشد احتیاج دارند که سرشار از مواد مغذی، انواع ویتامینها و مواد معدنی باشد .از اینرو در بین پرورش دهندگان پرنده به این غذا که م یتواند به روشها  و ترکیبات گوناگونی تهیه می شود به اصلاح سرلاک گفته می شود.

6 دقیقه مطالعه شنبه 8 اردیبهشت 1403
 عقیم سازی چیست و بهترین زمان عقیم سازی گربه چه موقع است؟

عقیم سازی چیست و بهترین زمان عقیم سازی گربه چه موقع است؟

در این قسمت شما را بطور کامل با موضوع عقیم سازی اخته کردن) گربه ها آشنا می کنیم و به تمامی سوال های شما عزیز صاحب گربه خانگی در مورد بهترین زمان برای انجام این کار ،انواع روشها ، معایب و  محاسن این عمل بر روی گربه ها و هر آنچه که باید در مورد عقیم کردن گربه ها دارید پاسخ  می دهیم.

8 دقیقه مطالعه پنج شنبه 6 اردیبهشت 1403
ضرورت وجود اسباب بازی برای پرنده ها

ضرورت وجود اسباب بازی برای پرنده ها

پرندگان بعلت زندگی در قفس و نداشتن تحرک کافی و نبود چالشهای مختلف نیازمند وسایلی هستند که بتوانند به کمک آنها از هوش خود استفاده کنند و در ضمن با بالا بردن فعالیت بدنی خود همواره سالم و شاد بمانند. اسباب بازیها باعث تقویت هوش و کنترل استرس و هیجان آنها می شوند و می توانند ساعتهای زیادی را با آنها سرگرم شوند.

7 دقیقه مطالعه سه شنبه 28 فروردین 1403
درمان انگل در گربه ها

درمان انگل در گربه ها

اگر نگرانی از انتقال بعضی از  بیماریهایی که فکر می کنید می تواند سلامتی شما ، خانواده و حتی حیوان خانگی شما را تهدید کند باعث می شود که نتوانید سرپرست گربه ای باشید پس با ما همراه باشید تا به شما بگوییم با رعایت نکاتی ساده ولی مهم می توانید برای همیشه به نگرانی خود پایان دهید و یک دوست مهربان و باوقار را به سرپرستی بگیرید.

6 دقیقه مطالعه یکشنبه 26 فروردین 1403
انواع غذای ماهی های آکواریومی

انواع غذای ماهی های آکواریومی

اگر  شما هم به تازگی آکواریوم تهیه کرده اید و از ماهی ها نگهداری می کنید بهتر است با ما همراه شوید تا با غذاهای مختلف و کاربرد آن ها آشنا شوید. در این مقاله سعی کردیم تمام اطلاعاتی که یک فرد نیاز دارد تا در مورد تغذیه ماهی ها بداند را در اختیار شما قرار بدهیم.

7 دقیقه مطالعه شنبه 25 فروردین 1403
 آموزش تخلیه کیسه مقعدی سگ

 آموزش تخلیه کیسه مقعدی سگ

آیا تا به حال اسم کیسه های مقعدی را شنیده اید؟ آیا میدانید کار آنها چیست؟

پس با ما مثل همیشه همراه باشید تا کاملترین اطلاعات در این مورد را با زبانی ساده و کاربردی خدمت شما عرض کنیم.

9 دقیقه مطالعه سه شنبه 21 فروردین 1403
نگهداری از خرگوش در فصل سرما

نگهداری از خرگوش در فصل سرما

خرگوشها به خواب زمستانی نمی روند ولی در طبیعت آنها با پوشش موی ضخیم خود و رفتن به زیر سطح زمین خود را از سرمای زمستان در امان نگه می دارند ولی سلامت و گرم ماندن  یک خرگوش خانگی کاملا وابسته به اقداماتی است که شما برای آن انجام می دهید.

5 دقیقه مطالعه دوشنبه 20 فروردین 1403