مجله خبری کت داگ نیوز

کت داگز
9تا از مهمترین داروهای انسانی مضر برای حیوانات خانگی
# داروهای انسانی مضر برای حیوانات

9تا از مهمترین داروهای انسانی مضر برای حیوانات خانگی

خیلی موارد پیش آمده است که حیوانات دچار بیماری هایی می شوند و ما به خاطر تشابه برای درمان از داروهای انسانی استفاده می کنیم بعضی اوقات شاید این کار درست باشد ولی در بعضی موارد باعث مشکلات و مسمومیت برای حیوانات بی گناه می شویم.

7 دقیقه مطالعه یکشنبه 9 مهر 1402
با خوردن شکلات توسط سگ چه اتفاقاتی می افتد؟
# شکلات خوردن سگ

با خوردن شکلات توسط سگ چه اتفاقاتی می افتد؟

تنقلات مثل چیپس و بفک و شکلات از محبوب ترین مواد غذایی ما انسان ها به شمار می آید که اگر با سگی زندگی کنید هروقت بخواهید چیزی بخورید خودشان را به شما رسانده و  طوری نگاه می کنند که ناچار می شوید خوراکی خود را به او بدهید. ولی در بعضی موارد حتی ذره ای خوردن از این خوراکی برای او خطرناک  است . شکلات یکی  از این خوراکی های خطرناک برای سگ هاست با مجله کت داگ آنلاین همراه باشید تا به شما بگوییم چرا نباید سگ ها شکلات بخورند؟ و اگر سگی شکلات خورد چه اتفاقی برایش می افتد؟

8 دقیقه مطالعه دوشنبه 20 شهریور 1402
9 علامت مهم بیماری های انگلی در گربه
# انگل در گربه

9 علامت مهم بیماری های انگلی در گربه

بیماری های انگلی یکی از معضلاتی است که صاحبان گربه همیشه نگران آن خواهند بود این بیماری نشانه هایی دارد که میتوانید به عنوان همراه به آنها توجه کرده و زودتر اقدام نمایید.با کت داگ آنلاین همراه شوید تا نشانه های این بیماری را بهتر بشناسید.

7 دقیقه مطالعه دوشنبه 20 شهریور 1402
کامل ترین نکات مربوط به نگهداری و مراقبت از عروس هلندی
# مراقبت از عروس هلندی

کامل ترین نکات مربوط به نگهداری و مراقبت از عروس هلندی

در این مقاله شما می توانید مهمترین نکات نگهداری و تربیت  عروس هلندی را بخوانید. طول عمر عروس های هلندی بین ۱۵ تا ۲۰ سال است که عوامل محیطی مثل تغذیه و فعالیت بدنی و روش نگهداری در افزایش یا کاهش طول عمر پرنده موثر هستند. طول بدن آنها در حدود 32 سانتیمتر و وزن آن بین 78 تا 125 گرم متفاوت است .

9 دقیقه مطالعه شنبه 11 شهریور 1402
چطور سگ را نوازش کنم؟
# چطور سگ را نوازش کنیم؟

چطور سگ را نوازش کنم؟

وقتی سگی غریبه است اصلا  سعی نکنید او را نوازش کنید درست است سگ ها علاقه زیادی به نوازش دارند ولی معمولا این حس  را نسبت به اطرافیان و با آشناها دارند واگر غریبه باشید شاید دوست نداشته باشند که شما نوازشش کنید.

7 دقیقه مطالعه دوشنبه 30 مرداد 1402
نکات مهمی که درباره تشویقی سگ باید بدانید
# نکات مربوط به تشویقی سگ

نکات مهمی که درباره تشویقی سگ باید بدانید

تشویقی سگ یا تریت (Treat)  معمولا به شکل خوراکی و یک میان وعده بسیار لذیذ و خوشمزه برای حیوان خانگی شماست که در انواع مختلف در بازار موجود می باشند که شما را در تربیت و آموزش سگ خود یاری میکنند.خواندن این مقاله میتواند شما را بطور کامل با " تشویقی سگ" و هر چیزی که باید در مورد آن بدانید آشنا کند پس برای ما افتخار است که تا پایان با ما همراه باشید.

10 دقیقه مطالعه یکشنبه 25 تیر 1402
چرا خرگوشم غذا نمی خورد؟
# دلیل غذا نخوردن خرگوش

چرا خرگوشم غذا نمی خورد؟

خرگوش ها معمولا هرچیزی که جلویشان باشد را می جوند واگر دیدید که خرگوش میلی به غذا خوردن ندارد باید نگران شوید زیرا این جونده ی زیبا با بقیه حیوانات خانگی متفاوت است.با مجله کت داگ آنلاین همراه شوید تا بدانید چرا خرگوشتان چیزی نمی خورد؟

8 دقیقه مطالعه شنبه 10 تیر 1402
چطور بفهمم گربه ام از من متنفر است؟
# تنفر گربه ها

چطور بفهمم گربه ام از من متنفر است؟

اگر  شما گربه دارید حتما رفتارهایی را در او مشاهده کرده اید که بعضی وقت ها از خود پرسیده اید که آیا گربه ام از من متنفر است؟ باید بگوییم که رفتارهای گربه ها با سگ ها متفاوت است و شما نمی توانید این دو موجود را باهم مقایسه کنید و در ضمن تنفر داشتن گربه ها با حس تنفر داشتن گربه ها متفاوت است و در خیلی از موارد گربه ها فقط حالت تدافعی دارند و اصلا حس تنفر نیست .  با ما همراه شوید تا باهم علامت های تنفر گربه را بررسی کنیم.

8 دقیقه مطالعه سه شنبه 6 تیر 1402
چطور به بچه گربه ترسیده نزدیک بشیم؟
# بچه گربه ترسیده

چطور به بچه گربه ترسیده نزدیک بشیم؟

برای همه ی ما پیش آمده است که با حیوانی مواجه شده ایم که بسیار ترسیده و اصلا به آدم ها اعتمادی ندارد. خیلی از این بچه ها مادر خود را گم کرده اند و تنها شده اند و یا مادرشان مرده است و یا از آن بدتر ممکن است سرپرست بدی داشته و او را در کوچه رها کرده باشد.

6 دقیقه مطالعه دوشنبه 5 تیر 1402
چطور از گاز گرفتن طوطی جلوگیری کنیم؟
# دلیل گاز گرفتن طوطی

چطور از گاز گرفتن طوطی جلوگیری کنیم؟

اگر شما هم جز افرادی هستید که در خانه خود طوطی دارید می دانید که یکی از بزرگترین معضلات نگهداری از طوطی گازگرفتن آنهاست . حتما شما هم دوست دارید حیوان خانگی خود را با آرامش نوازش کنید و او به شما اعتماد کامل داشته باشد.

نگهداری از حیوانات فقط دادن آب و غذا به آنها نیست یکی از مهمترین آداب نگهداری، گرفتن ارتباط عاطفی با آنهاست و حس آرامشی که این ارتباط به دوطرف می دهد. با این مقاله همراه شوید تا کمی در نگهداری از طوطی ها حرفه ای تر شویم

9 دقیقه مطالعه دوشنبه 5 تیر 1402
غذای های مفید و غیر مفید برای گربه ها
# غذاهای مفید برای گربه

غذای های مفید و غیر مفید برای گربه ها

با مطالعه این مقاله با خیال راحت می توانید برای گربه خود غذا تهیه کنید و نگران بیمار شدن گربه عزیز خود نباشید.

8 دقیقه مطالعه یکشنبه 28 خرداد 1402
چرا سگ من واق نمی زند؟
# علت واق نزدن سگ ها

چرا سگ من واق نمی زند؟

واق زدن سگ ها طبیعی ترین موضوعی است که در وجود انها است و بله اگر این رفتار طبیعی را انجام ندهند شاید باید نگران آنها شد و دنبال موضوع بود که مشکلی در سلامت جسم و روح سگ وجود نداشته باشد. پس با ما همراه شوید تا بدانید اگر سگتان واق نزد چه دلایلی دارد؟

8 دقیقه مطالعه یکشنبه 21 خرداد 1402