مجله خبری کت داگ نیوز

کت داگز
نشانه های بروز سکته در خوکچه

نشانه های بروز سکته در خوکچه

شما می توانید در این مقاله علامت های بروز سکته در خوکچه را  بیابید. سکته ی خوکچه ها یکی از شایع ترین دلایل مرگ در این جوندگان زیباست.

5 دقیقه مطالعه شنبه 28 بهمن 1402
اطلاعات کامل درباره تغذیه توله سگ ها

اطلاعات کامل درباره تغذیه توله سگ ها

توله سگها در ابتدای زندگی و بخصوص در پنج ماه اول زندگی خود بیشترین میزان رشد را دارند ، از اینرو تغذیه و توجه به این مهم برای آنها ضروری و حیاتی است. همیشه باید برای آنها غذای سالم و باکیفیتی را در نظر بگیرید و به اصول تغذیه ای که در پایین به طور کامل گفته می شود پایبند باشید.

8 دقیقه مطالعه سه شنبه 17 بهمن 1402
نکات مهمی که باید برای پیاده روی با سگ ها رعایت کنید

نکات مهمی که باید برای پیاده روی با سگ ها رعایت کنید

می دانیم که پیاده روی با سگ ها مهمترین وظیفه ی شما به عنوان صاحب این موجودات دوست داشتنی است . زیرا سگ ها موجودات بسیار پرانرژی و شادابی هستند که اگر شما نتوانید برایشان وقت گذاشته و انرژی بالای آن ها را تخلیه کنید دچار افسردگی ، ناهنجاری های رفتاری و حتی چاقی خواهند شد و از این رو این موضوع را مهمترین وظیفه ی شما  عنوان کردیم تا به اهمیت آن بیشتر پی ببرید.

7 دقیقه مطالعه یکشنبه 8 بهمن 1402
مرجع کامل بیماری های دهان و دندان سگ

مرجع کامل بیماری های دهان و دندان سگ

در این مقاله شما می توانید علت بوی بد دهان سگ ها را بدانید و برای درمان اقدام نمایید.و مهمترین کارهایی که باید برای سلامت دندان سگتان انجام دهید را عنوان می کنیم

دندان های سگ از نوع ساده هستند و دارای دو بخش اصلی می باشد که بخش داخلی یا مرکزی (brachydont) که ژلاتینی و نرم هستند که توسط توده سخت بنام عاج (Dentine) پوشیده شده اند و خود عاج نیز توسط یک لایه مینا که بسیار سخت تر از بخش عاج است در برگرفته شده است.

8 دقیقه مطالعه شنبه 30 دی 1402
نحوه صحیح استفاده از شیر خشک برای بچه گربه

نحوه صحیح استفاده از شیر خشک برای بچه گربه

گربه ها موجوداتی هستند که بعد از به دنیا آمدن به مادر وابسته هستند و نباید از هم جدا شوند ولی همیشه شرایط ثابت نیست و ممکن است بچه گربه از سن پایین به صورت ناخواسته از مادر خود جدا شوند . شما به عنوان یک حامی بهتر است روش های مراقبتی از بچه گربه ها را بهتر بدانید

7 دقیقه مطالعه سه شنبه 26 دی 1402
تمام نکات مربوط به تغذیه قناری

تمام نکات مربوط به تغذیه قناری

نگهداری از این پرنده کار پیچیده ای نیست و بر خلاف تصور عام شما می توانید با نگهداری مطلوب از آن در خانه از وجودش لذت برده و برای پرنده هم زندگی خوبی فراهم کنید. برای نگهداری درست و اصولی شما باید نکات درست تغذیه کردن این پرنده را بدانید پس با ما همراه باشید تا نکاتی کوتاه و مفید را در اختیار شما قرار دهیم.

7 دقیقه مطالعه چهار شنبه 20 دی 1402
غذای سنجاب خانگی چیست؟

غذای سنجاب خانگی چیست؟

سنجاب ها از خانواده جوندگان هستند و به طور معمول همه چیز خوار محسوب می شوند به این صورت که هم از گیاهان و میوه های آنها و هم از حشرات تغذیه می کنند و  آنها در طبیعت به راحتی می توانند نیازهای غذایی خود را براورده کنند ، ولی  در مورد یک سنجاب خانگی همه چیز به صاحب آن یا در واقع به شما بستگی دارد و اینجاست که اهمیت تغذیه آنها و خواندن این مقاله لازم و ضروری می شود.

5 دقیقه مطالعه یکشنبه 17 دی 1402
مهمترین نکات تغذیه سگ پامرانین

مهمترین نکات تغذیه سگ پامرانین

نژاد پامرانین یکی از معروف ترین سگ ها در ایران است وهمه ی شما با  ویژگی های این نژاد آشنا هستید . این نژاد عروسکی  و زیبا بسیار حساس بوده و نیاز به مراقبت های خاص خود دارد تا  در سلامت کامل زندگی کند. پامرانین فک کوچکی دارد بنابراین اگر غذای خشک برایش تهیه می کنید باید این موضوع را در نظر گرفته و غذای ریز برای این نژاد تهیه کنید تا بتواند به راحتی بخورد.

9 دقیقه مطالعه شنبه 9 دی 1402
معرفی سگ نژاد چاوچاو

معرفی سگ نژاد چاوچاو

نژاد چاوچاو یکی از نژادهای معروف در ایران است .هروقت اسمی از این نژاد بیاید ناخودآگاه به یاد شیر می افتیم ولی چهره ی شیرگونه ی او تنها خصوصیت خاص او نیست . این نژاد خصوصیات جالب و منحصر به فرد زیادی دارد.در این مقاله می توانید کاملا سگ چاوچاو را بشناسید. با شناخت عادت ها و رفتارهای چاوچاو بهتر با او ارتباط برقرار کنید و سگی سالم و پرانرژی داشته باشید...

6 دقیقه مطالعه یکشنبه 3 دی 1402
انواع طوطی ها را بشناسید

انواع طوطی ها را بشناسید

شاید شما هم انواع مختلفی از پرندگان زیبا و دوست داشتنی را دیده اید که هرکدام را به اسم طوطی می شناسیم و این موضوع کاملا درست است که همه ی این پرندگان طوطی هستند ولی هرکدام از این طوطی ها نام ونژاد مخصوص خود را دارند و ویژگی های خاصی که قبل از به سرپرستی گرفتند بد نیست که بدانید .

7 دقیقه مطالعه پنج شنبه 30 آذر 1402
غذای جوجه تیغی چیست؟

غذای جوجه تیغی چیست؟

مهمترین اصلی که باید به خاطر داشته باشید این است که جوجه تیغی مستعد چاقی است ،بنابراین شما به عنوان صاحب او باید رژیم غذایی متعادلی در اختیارش قرار دهید تا او را بیمار نکنید ولی ممکن است گاهی متوجه شوید که جوجه تیغی شما اصلا غذا نمی خورد ، دلایل و راه حل های  مختلفی  دارد که به آن اشاره خواهیم کرد.

8 دقیقه مطالعه یکشنبه 19 آذر 1402
غذای خشک سگ | کاملترین اطلاعات در مورد غذای خشک سگ

غذای خشک سگ | کاملترین اطلاعات در مورد غذای خشک سگ

یکی از دغدغه های مهم صاحبان سگ این است که غذای خشک سگ برایش مفید است یا مضر؟ و یا باید غذای خانگی به او داد یا غذای آماده ؟ در این مقاله به شما کمک می شود غذای مناسب سگ خود را انتخاب کنید و به تمام سوالات پاسخ داده می شود.

10 دقیقه مطالعه پنج شنبه 25 آبان 1402